Villa Cafe Krnov - Ideální místo pro Vaši svatbu

Villa Cafe v Krnově je tou správnou volbou pro zamilované páry. Krásná vila s penzionem, restaurací s kapacitou až 50 hostů, 2 salónky a dětským koutkem, rozlehlou zahradou s party stanem a parkováním pro Vaše hosty v areálu zdarma, je tou nejlepší destinací pro uspořádání svatební hostiny.

V restauraci se odehrává ta nejdůležitější část vašeho svatebního dne. Personalizovaný přístup a profesionální služby zaručují, že každý host bude spokojený. Nabízíme širokou škálu jídel a nápojů, které mohou být přizpůsobeny vašim požadavkům.

Pro nocleh jsou k dispozici pokoje a apartmány, kde se budete moci uvolnit po náročném dni plném emocí. Všechny pokoje jsou vybaveny nezbytnými potřebami pro pohodlný pobyt.

Villa Cafe v Krnově je místem, kde se romantika setkává s profesionálními službami. Po slavnostním obřadu se můžete těšit na večeři plnou lásky a radosti s vašimi blízkými.

Nechte svou svatbu ve Villa Cafe v Krnově být tou nejkrásnější událostí v životě. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme s plánováním vaší svatby.