fbpx

KRNOV – leží v podhůří Nízkého Jeseníku na soutoku Opavy a Opavice v těsné blízkosti česko-polských hranic. Objevíte tu celou řadu sakrálních památek včetně cenné synagogy s interiéry v arabsko-španělském stylu, mimojiné jedinou v historické podobě dochovanou a turistům přístupnou synagogu v Moravskoslezském kraji. V okolí se nachází několik rozhleden s krásným výhledem po okolí, za pěkného počasí odtud můžete vidět i Beskydy a Lysou horu.

Vila se nachází v blízké vzdálenosti krnovského Hlavního nádraží (4 min. chůze), krnovského letiště ( 15 min. chůze ) i historického centra Krnova ( 10 min. chůze) s řadou zajímavých kostelů, novorenesanční radnicí či jedinou synagogou v Moravskoslezském kraji, která se dochovala v původní podobě.

V nevelké vzdálenosti najdeme i obě krnovské rozhledny ( Cvilín, Ježník ), zříceninu hradu Šelenburk, městské lázně, kino a divadlo.

V těsné blízkosti vily jsou hned 3 větší obchody – Hruška, Lidl a Albert

Ubytování

Návštěvníkům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech s televizí. Bližší informace v přehledu pokojů.

 

 

Villa Cafe v Krnově hodnocení